Aranżacja biura - West-Pol

Meble biurowe
Aranżacja biura

Aranżacja biura

Projektanci West-Pol - specjaliści w zakresie aranżacji przestrzeni biurowej - mogą zająć się urządzeniem dowolnego obszaru siedziby Państwa firmy. Aranżacje, które przygotowujemy dla naszych Klientów, łączą dwie najważniejsze zasady organizacji przestrzeni w biurze: komfort i prestiż. Tworzymy dla Państwa wygodne stanowiska pracy, przyjazne miejsca spotkań i rozmów konferencyjnych, a także eleganckie gabinety o dużym potencjale wizerunkowym.

Aranżację biura przystosowujemy do potrzeb konkretnej branży. Bierzemy pod uwagę realia pracy: czy w Państwa zespole najważniejsza jest praca zespołowa, czy zadania realizowane indywidualnie? Nawet w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach można wyodrębnić strefy, które dadzą pracownikowi poczucie prywatności i ułatwią koncentrację na wykonywanych zadaniach.

Dzięki połączeniu usługi projektowania biur ze sprzedażą mebli, zamieniamy teorię ergonomii pracy na praktyczne rozwiązania. Odwołujemy się do aktualnych trendów w architekturze i gruntownej wiedzy o przepisach BHP oraz obowiązujących normach, a nawet do elementów merchandisingu.

Realizacja zamówień na projekt powierzchni biurowej obejmuje kilka etapów:

  1. Nasz przedstawiciel jedzie do siedziby Państwa firmy i wykonuje pomiar wnętrza. Jeśli dysponują Państwo planem biura, poprosimy o jego przesłanie (wówczas pomiary na miejscu nie są już konieczne).
  2. Ustalamy z Państwem podstawowe kwestie, takie jak przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń czy preferowany rodzaj mebli, dostosowany do trybu pracy i wykonywanych zadań.
  3. Przy użyciu oprogramowania architektonicznego przygotowujemy wizualizację 3D, ukazującą meble we wnętrzu. Projektujemy optymalne ustawienie mebli.
  4. W oparciu o ogólny projekt wykonujemy zrzut poziomy biura z ustawionymi już meblami oraz kilka wizualizacji każdego pomieszczenia. Dzięki temu otrzymują Państwo orientacyjny podgląd aranżacji przestrzeni.
  5. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie lub uwagi, projektant modyfikuje projekt zgodnie z oczekiwaniami.
  6. Dostarczamy do Państwa zamówione meble, a ekipa montażystów składa je i ustawia zgodnie z przygotowanym planem.