Meble biurowe

Biurka z regulowaną wysokością T-Round


Biurka z regulowaną wysokością T-ROUND i T-SQUARE, to dwa bliźniacze systemy mebli pracowniczych o konstrukcji opartej na stelażach typu „T” z kolumnami stelaża o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Biurka obydwu systemów dostępne są w trzech wariantach: bez regulacji wysokości blatu, z manualną regulacją w zakresie 20cm luz z elektryczną regulacją wysokości umożliwiającą pracę zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Blaty biurek dostępne są w różnych kształtach i wymiarach, także jako biurka narożne.

Ergonomia jest bardzo ważnym elementem przy projektowaniu stanowisk pracy biurowej. Nawet najbardziej ergonomiczne krzesło nie wyeliminuje wszystkich zagrożeń dla naszego zdrowia związanych ze specyfiką pracy biurowej w pozycji siedzącej. Specjaliści od ergonomii zgodnie twierdzą, że najlepszą profilaktyką jest częsta zmiana pozycji pracy z siedzącej na stojącą. W ten sposób nie tylko chronimy nasz kręgosłup, ale także zmniejszamy poziom zmęczenia i w rezultacie zwiększamy wydajność pracy.

 

Zapraszamy do obejrzenia i przetestowania biurka z elektryczną regulacją wysokości w naszym biurze po wcześniejszym umówieniu się:

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25

Film nakręcony w naszym biurze prezentujący działanie biurka