Meble gabinetowe


System mebli gabinetowych Triango

Triango

Prosta forma oparta na geometrycznych ksztatach i starannie zaprojektowane detale to cechy, ktre podkrelaj wyjtkowy i nowoczesny charakter gabinetu TRIANGO.

System mebli gabinetowych Syriusz

Syriusz

Klasyczna linia i ciepe, stonowane barwy systemu SYRIUSZ to optymalne poczenie tradycynej formy z reprezentacyjnym, gabinetowym charakterem

System mebli gabinetowych Signum

Signum

Ponadczasowy opierajcy si zmieniajcym trendom styl klasycznego gabinetu. Dyskretna elegancja i presti podkrelone poprzez starannie wyprofilowane krawdzie masywnych blatw.

System mebli gabinetowych Carisma

Carisma

CARISMA to nowoczesny zestaw mebli gabinetowych wyrniajcy si oryginalnym wzornictwem i wysok jakoci wykonania. Specjalnie zaprojektowane ksztaty blatw i wyszukana forma detali podkrelaj presti i indywidualno.

System mebli gabinetowych Markus

Markus

Tradycyjna linia, ergonomiczne ksztaty i naturalna okleina podkrelaj ekskluzywny charakter systemu MARKUS. Atrakcyjne wykoczenie stwarza ciepy i przyjazny klimat sprzyjajcy koncentracji w codziennej pracy.

System mebli gabinetowych Carisma Orzech

Carisma Orzech

CARISMA to nowoczesny zestaw mebli gabinetowych wyrniajcy si oryginalnym wzornictwem i wysok jakoci wykonania. Specjalnie zaprojektowane ksztaty blatw i wyszukana forma detali podkrelaj presti i indywidualno.

System mebli gabinetowych Calypso manager

Calypso manager

System CALYPSO to poczenie elegancji i funkcjonalnoci bez koniecznoci szukania kompromisw. Starannie wyprofilowana stopa stelaa dostpna take w wersji chromowanej nadaje tym meblom niepowtarzalny charakter.

System mebli gabinetowych Z-Box

Z-Box

W meblach systemu Z-Box wszystkie detale cz si w spjn cao. Takiego efektu oczekiwalimy dbajc o precyzyjne dopasowanie szczegw. Listwy aluminiowe podkrelajce wykoczenie blatw i grnych wiecw, fronty szuflad i drzwiczek bez uchwytw, cokoy pod bryami mebli - wszystko to powoduje wraenie prostoty ale i elegancji.

System mebli gabinetowych H-Box

H-Box

Kreatywno przy projektowaniu bry mebli tego zestawu pozwala na wszechstronne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni biurowej. Wysokie nki mebli, blaty biurek, stow i stolikw umieszczone na aluminiowych dystansach stwarzaj wraenie lekkoci. Umoliwia to zastosowanie mebli systemu H-Box do aranacji nawet niewielkich pomieszcze z zachowaniem funkcjonalnoci i elegancji.

Meble gabinetowe

Dobry wizerunek firmy, to dbałość o każdy aspekt, tego co widoczne gołym okiem. Sprzedaż, produkcja, usługi – niezależnie od segmentu Twojej działalności, często w swojej siedzibie gościsz potencjalnych kontrahentów, kandydatów do pracy, czy współpracowników. Meble gabinetowe – dla Twojej wygody, jak i dobrego wizerunku firmy.

Główny cel mebli gabinetowych, to poczucie wygody i komfortu pracy dla najważniejszych osób w firmie. Prezes zarządu, główna księgowa, dyrektor wykonawczy – stanowisk jest sporo, dlatego meble gabinetowe sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach zajmowanych przez górny pion firmy, jako produkt wygodny, przestrzenny, pojemny, dobrze wkomponowany w charakter wnętrz.

Meble wykonane są z atestowanych materiałów o najwyższym poziomie jakości. Ze swojej strony zapewniamy dodatkowo dokładność oraz terminowość i sumienność świadczonych usług, przez co staje się profesjonalny i rzetelnym partnerem dla wielu firm. Oferujemy również fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru mebli.

Warto budować wizerunek firmy od podstaw. Meble gabinetowe z charakterem to podstawa.

Oprócz wyposażenia gabinetu oferujemy także usługę aranżacji wnętrz z wykorzystaniem wybranego przez Państwa zestawu.