Meble gabinetowe

System mebli gabinetowych Triango

Triango

Prosta forma oparta na geometrycznych kształtach i starannie zaprojektowane detale to cechy, które podkreślają wyjątkowy i nowoczesny charakter gabinetu TRIANGO.

System mebli gabinetowych Syriusz

Syriusz

Klasyczna linia i ciepłe, stonowane barwy systemu SYRIUSZ to optymalne połączenie tradycynej formy z reprezentacyjnym, gabinetowym charakterem

System mebli gabinetowych Signum

Signum

Ponadczasowy opierający się zmieniającym trendom styl klasycznego gabinetu. Dyskretna elegancja i prestiż podkreślone poprzez starannie wyprofilowane krawędzie masywnych blatów.

System mebli gabinetowych Carisma

Carisma

CARISMA to nowoczesny zestaw mebli gabinetowych wyróżniający się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Specjalnie zaprojektowane kształty blatów i wyszukana forma detali podkreślają prestiż i indywidualność.

System mebli gabinetowych Markus

Markus

Tradycyjna linia, ergonomiczne kształty i naturalna okleina podkreślają ekskluzywny charakter systemu MARKUS. Atrakcyjne wykończenie stwarza ciepły i przyjazny klimat sprzyjający koncentracji w codziennej pracy.

System mebli gabinetowych Carisma Orzech

Carisma Orzech

CARISMA to nowoczesny zestaw mebli gabinetowych wyróżniający się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Specjalnie zaprojektowane kształty blatów i wyszukana forma detali podkreślają prestiż i indywidualność.

System mebli gabinetowych Calypso manager

Calypso manager

System CALYPSO to połączenie elegancji i funkcjonalności bez konieczności szukania kompromisów. Starannie wyprofilowana stopa stelaża dostępna także w wersji chromowanej nadaje tym meblom niepowtarzalny charakter.

System mebli gabinetowych Z-Box

Z-Box

W meblach systemu Z-Box wszystkie detale łączą się w spójną całość. Takiego efektu oczekiwaliśmy dbając o precyzyjne dopasowanie szczegółów. Listwy aluminiowe podkreślające wykończenie blatów i górnych wieńców, fronty szuflad i drzwiczek bez uchwytów, cokoły pod bryłami mebli - wszystko to powoduje wrażenie prostoty ale i elegancji.

System mebli gabinetowych H-Box

H-Box

Kreatywność przy projektowaniu brył mebli tego zestawu pozwala na wszechstronne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni biurowej. Wysokie nóżki mebli, blaty biurek, stołów i stolików umieszczone na aluminiowych dystansach stwarzają wrażenie lekkości. Umożliwia to zastosowanie mebli systemu H-Box do aranżacji nawet niewielkich pomieszczeń z zachowaniem funkcjonalności i elegancji.

Meble gabinetowe

Dobry wizerunek firmy, to dbałość o każdy aspekt, tego co widoczne gołym okiem. Sprzedaż, produkcja, usługi – niezależnie od segmentu Twojej działalności, często w swojej siedzibie gościsz potencjalnych kontrahentów, kandydatów do pracy, czy współpracowników. Meble gabinetowe – dla Twojej wygody, jak i dobrego wizerunku firmy.

Główny cel mebli gabinetowych, to poczucie wygody i komfortu pracy dla najważniejszych osób w firmie. Prezes zarządu, główna księgowa, dyrektor wykonawczy – stanowisk jest sporo, dlatego meble gabinetowe sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach zajmowanych przez górny pion firmy, jako produkt wygodny, przestrzenny, pojemny, dobrze wkomponowany w charakter wnętrz.

Meble wykonane są z atestowanych materiałów o najwyższym poziomie jakości. Ze swojej strony zapewniamy dodatkowo dokładność oraz terminowość i sumienność świadczonych usług, przez co staje się profesjonalny i rzetelnym partnerem dla wielu firm. Oferujemy również fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru mebli.

Warto budować wizerunek firmy od podstaw. Meble gabinetowe z charakterem to podstawa.

Oprócz wyposażenia gabinetu oferujemy także usługę aranżacji wnętrz z wykorzystaniem wybranego przez Państwa zestawu.