Meble gabinetoweWarning: include(/includes/test_menu_utf8.php): failed to open stream: No such file or directory in /west-pol.eu/gabinetowe.php on line 45

Warning: include(): Failed opening '/includes/test_menu_utf8.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /west-pol.eu/gabinetowe.php on line 45

T-Round

Ergonomia jest bardzo ważnym elementem przy projektowaniu stanowisk parcy biurowej. Nawet najbardziej ergonomiczne krzesło nie wyeliminuje wszystkich zagrożeń dla naszego zdrowia związanych ze specyfiką pracy biurowej w pozycji siedzącej. Specjaliści od ergonomii zgodnie twierdzą, że najlepszą profilaktyką jest częsta zmiana pozycji pracy z siedącej na stojącą. W ten sposób nie tylko chronimy nasz kręgosłup, ale także zmniejszamy poziom zmęczenia i w rezultacie zwiększamy wydajność pracy.

Biurka z regulowaną wysokością T-ROUND i T-SQUARE, to dwa bliźniacze systemy mebli pracowniczych o konstrukcji opartej na stelażach typu „T” z kolumnami stelaża o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Biurka obydwu systemów dostępne są w trzech wariantach: bez regulacji wysokości blatu, z manualną regulacją w zakresie 20cm luz z elektryczną regulacją wysokości umożliwiającą pracę zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Blaty biurek dostępne są w różnych kształtach i wymiarach, także jako biurka narożne.

 

Dostawa bezpłatnaZ przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy bezpłatną dostawę biurek z elektrycznie regulowaną wysokością na terenie miast: BIAŁEGOSTOKU, GDAŃSKA, GDYNI, KATOWIC, KOSZALINA, KRAKOWA, LUBLINA, ŁODZI, OPOLA, POZNANIA, SOPOTU, SZCZECINA, WARSZAWY i WROCŁAWIA.

 

Zapraszamy do obejrzenia i przetestowania biurka z elektryczną regulacją wysokości w naszym biurze w Warszawie przy ul Wolskiej 64A.

Kolorystyka